folia suchościeralna

WEBTABLICA.pl - FOLIA SUCHOŚCIERALNA

Folia suchościeralna jest nie tylko znakomitym rozwiązaniem dla biura jako pomoc przy prowadzeniu prezentacji, spotkań biznesowych, narad, konferencji oraz szkoleń. Ma optymalny rozmiar do pisania notatek, komentarzy, rysowania wykresów, diagramów itd., widocznych nawet z dużej odległości przez szersze audytorium. Posiada także szerokie zastosowanie w innych dziedzinach.

Folia suchościeralna jest znakomitym rozwiązaniem do domu, dla dziecka jako narzędzie sprzyjające kreatywności i pobudzające wyobraźnię, świetnie sprawdzi się dla maluchów, które dopiero uczą się pisać. Folię suchościeralną można wykorzystać jako wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny grając np. w kalambury i zacieśniając więź między rodzicem a dzieckiem.

Folia suchościeralna jest znakomitym rozwiązaniem do domu, gdyż sprawdza się doskonale jak narzędzie porozumiewania się domowników czy planner. Jest wspaniałą podstawą dobrej organizacji. Pełni rolę notatnika, który uzupełniać może cała rodzina, umieszczając na folii suchościeralnej zapiski i obrazki. Pozwala tworzyć grafik na wybrany czas, zapisywać postępy, przepisy, przypomina o ważnych rzeczach do zrobienia.

Ponieważ folia suchościeralna jest wykonana z lekkiego tworzywa, doskonale dopasowuje się do powierzchni, na którą się ją powiesi. Folię suchościeralną ze względu na niewielki ciężar łatwo powiesić. Zaletą folii jest to że nie zmienia koloru ściany, wtapia się w otoczenie przez co mogłoby się wydawać że piszemy po ścianie. Wysoka jakość PCV, szybki i prosty montaż.

Uniwersalność, komfort używania i wielofunkcyjność folii suchościeralnej sprawiają, że jest doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie trzeba posłużyć się słowem i obrazem jako narzędziem.

Folie suchościeralne nadają się do pisania mazakami suchościeralnymi (whiteboard) oraz do wycierania ściereczkami z mikrofibry.

W ofercie także folia suchościeralna na flipchart

Folia suchościeralna na flipchart doskonale sprawdzi się zamiast papierowych bloków lub występując równolegle jako nakładka na blok. Nasza "nakładka" jest tania i do tego wielokrotnego użytku. Elastyczna dzięki czemu można ją odginać aby zmienić szablon, lekka, a jednocześnie bardzo wytrzymała. Folia suchościeralna ma wymiary 65 x 100 cm oraz optymalną grubość 0,4 mm. Posiada 5 otworów dzieki którym można ją powiesić na każdym flipcharcie. Folię suchościeralną należy powiesić bezpośrednio na flipchart i korzystać pisząc po niej. Można używać także wykorzystując pozostały blok papierowy jako szablon pod folię suchościeralną, zwłaszcza gdy mamy powtarzające się cyklicznie elementy w swojej prezentacji, np. koła, osie danych, lejki czy piramidy.

Folia w formie nakładki suchościeralnej na flipchart nadaje się do pisania mazakami suchościeralnymi (whiteboard) oraz do wytarcia zwykłym papierem czy gąbką.

Dzięki  transparentności folii suchościeralnej, pod nakładkę można stosować szablony z dowolnym wzorem zakupionym u nas lub tworzyć własne w oparciu o posiadany juz blok kartek.
 

Dane techniczne:

Wielkość 65 cm x 100 cm, Grubość 0,4 mm, Ilość otworów 5, Wielkość otworów 18 mm, Rozmieszczenie otworów: odległość pomiędzy środkowymi otworami co 13 cm, odstęp od krawędzi bocznych 6,5 cm, od krawędzi górnych 2,5 cm