tablica suchoscieralna

WEBTABLICA.pl - TABLICA SUCHOŚCIERALNA

Jeśli już masz dość palców oblepionych kredą bądz całej umazanej pisakami.

Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego !!!

To właśnie TABULA RASA (z łac. biała karta/tablica) czyli tablica suchościeralna.

Jej wspaniała właściwość superłatwego czyszczenia gwarantuje jej szybkie mazanie, a superwydajne pisaki sprawiają, że pisanie po niej staje się wielką przyjemnością.

Tylko u nas w wyjątkowej cenie Otrzymasz TABLICĘ SUCHOŚCIERALNĄ WRAZ ZE ŚCIERALNYMI MAZAKAMI !!!

 

Tablica suchościeralna jest nie tylko znakomitym rozwiązaniem dla biura jako pomoc przy prowadzeniu prezentacji, spotkań biznesowych, narad, konferencji oraz szkoleń. Ma optymalny rozmiar do pisania notatek, komentarzy, rysowania wykresów, diagramów itd., widocznych nawet z dużej odległości przez szersze audytorium. Posiada także szerokie zastosowanie w innych dziedzinach.

Tablica suchościeralna jest znakomitym rozwiązaniem do domu, dla dziecka jako narzędzie sprzyjające kreatywności i pobudzające wyobraźnię, świetnie sprawdzi się dla maluchów, które dopiero uczą się pisać. Można wykorzystać jako wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny grając np. w kalambury i zacieśniając więź między rodzicem a dzieckiem.

Tablica suchościeralna jest znakomitym rozwiązaniem do domu, gdyż sprawdza się doskonale jak narzędzie porozumiewania się domowników czy planner. Jest wspaniałą podstawą dobrej organizacji. Pełni rolę notatnika, który uzupełniać może cała rodzina, umieszczając na tablicy suchościeralnej zapiski i obrazki. Pozwala tworzyć grafik na wybrany czas, zapisywać postępy, przepisy, przypomina o ważnych rzeczach do zrobienia.

Ponieważ jest wykonana z lekkiego tworzywa, doskonale dopasowuje się do powierzchni, na którą się ją powiesi. Tablicę suchościeralną ze względu na niewielki ciężar łatwo ją można przenosić. Zaletą tablicy jest to że nie zmienia koloru ściany, wtapia się w otoczenie przez co mogłoby się wydawać że piszemy po ścianie. Wysoka jakość PCV, szybki i prosty montaż. Górna część tablicy suchościeralnej została wykończona drewnem sosnowym na całej jej szerokości.

Uniwersalność, komfort używania i wielofunkcyjność tablicy suchościeralnej sprawiają, że jest doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie trzeba posłużyć się słowem i obrazem jako narzędziem.

Tablice suchościeralne nadają się do pisania mazakami suchościeralnymi (whiteboard) oraz do wycierania ściereczkami z mikrofibry.